Stáhněte si E-book/

video zdarma

Sám sobě terapeutem

Naučte se jak si jednoduše pomoci sami sobě (nejen v době pandemie).

Automasáž může být váš rituál, jak nastartovat nebo naopak zakončit svůj den uvolněním. Potřebujete jen 10-15 minut, therapy ball, nebo tenisák a vaše tělo. Uvolňovat můžete ve stoji, sedu, nebo v leže-je to na vás.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o E-booku říkají čtenáři?

  • Potřebujete jen gumový balónek, nebo tenisák.
  • Můžete začít ve stoji, opření o stěnu, nebo v leže na koberci/podložce
  • Zkusíte to taky? 15-20 minut pro vaše tělo
Začínali jsme s gumovým balónkem našeho psa, pak tenisákem a nakonec koupily terapeutický míček. Stala jsem se trošku závislou na tom pocitu po-člověk si připadá měkoučkej jak gumový medvidci mý dcery. Manželovo nejoblíbenější místo je chodidlo a moje zadek. Jako by se tím odplavil veškerý stress a napětí. Doporučujeme známým, zkuste to taky!
Karolínana mateřské
Jako programátor prosedím většinu svého dne a chodím do gymu. Strečink a protahování jsem nikdy nedělal, ale začaly mě bolet záda a krk a na doporučení kolegy jsem koupil masážní ball a začal rolovat zeď. Začátky byly nepříjemné, ale fakt to pomohlo. Mam ball v práci i doma, takže můžu pracovat a uvolňovat. Cvičil jsem se podle videa a na fotkách jsou vidět body, kam ball dát. Překvapivě jednoduchý a účinný. Doporučuji.
PetrInformatik
Nádherná kniha plná praktických návodů (včetně obrázků) , plus video na uvolnění 6 nejčastěji zatuhlých svalových částí těla. Tělo je to jediné, co skutečně vlastníme a je jen na nás, jakou lásku sobě projevíme. Cviky jsem hned vyzkoušela a cítila příjemné uvolnění a spokojenost, která se rozlévala mým tělem. Líbí se mi, že pro cvičení je potřeba pouze tenisák a trocha našeho času, a přitom přináší příjemnou úlevu. Doporučuji Všem, aby nezůstali pouze u čtení, ale automasáže si dopřávali každý den. Ello, jsi úžasná! Děkuji, že jsi vytvořila praktickou knihu k odstranění bolestí a že je přístupná zdarma.
Jájapsychoterapeut
Jak aktuální téma! Do dnešní doby- nenajdete nic lepšího! Spousta stresu, starostí a tím pádem tolik zatuhlých svalů! V e-booku mě baví úplně všechno! Nejvíc dva tenisáky v ponožce a na to hned, pro odvážné-golfový míček jako velcí pomocníci na uvolnění nejcitlivějších a nejbolestivějších míst ve svalech. Po přečteni nebo zkouknutí videa máte úspěch a uvolnění zaručený! Může to bolet jako čert, ale ta úleva potom! Díky Elle za super návod!.
Kamilafyzioterapeutka, lektorka