Proč dělám to, co dělám a baví mě to

Ahoj, sem Elle a mám to štěstí, že dělám to, co mě baví a umím, naplňuje mě to a doufám stále bude! Skoro půlku života jsem strávila v zahraničí, protože je super žít u moře, potřebuju přírodu na dobíjení baterek, ale velkoměsta jsou taky super (njn nákupy a restaurace:)

Mám zdravé a funkční tělo,svobodu, klienty po celém světě a miluji, to, co dělám. Díky tomu jsem žila na Maledivach, Thajsku, Emirátech, Novém Zélandu, Švýcarsku, Goa, Portugalsku, Kypru, navštívila spousty dalších úžasných míst a mam klienty doslova po celém světe. Jsem vděčná, že od 2011 mohu učit pro luxusní 5*resorty a hotely a pracovat s lidmi, o kterých se mi dříve ani nesnilo. (Robert DeNiro byl pro mě nejvíc “nohama na zemi”klient a neskutečná osobnost)

A co že to dělám- učím klienty o jejich těle-co jim chce ukázat/říct, jak  stará jizva/zranění ovlivní funkci těla (i spousty let po operaci, jo, měla jsem I klienty, co na oprace zapomněli, ale tělo ne!). Hlavně co se dá dělat, jak na sobe pracovat, uvolnit napětí a stress, proste spojit Body&Mind aby si každý našel, co mu vyhovuje. Uznávám holistický/celostní přístup-tzn. pokud nebudete “v pohodě”, dennodenní cvičení vás spíše vyčerpá, než nakopne a opačně, chirurgické/kosmetické zákroky a diety vám s funkční tělo fakt neudělají.

Naše tělo a mysl  jsou geniálně vymyšlené., je to úžasný nástroj, kdy jsme schopni sami sebe uzdravit, pokud převezmeme odpovědnost za to co děláme.S klinty se snažíme najít rovnováhu, to, co jim vyhovuje, čemu se vyhnout a co jim může pomoci žít a užívat si plnohodnotný život.

Jsem instruktorka a lektorka spousty pohybových aktivit, studovala jsem fyzioterapii, “tělák”, mrakyy pohybových metod, ayurvédu, práci s mysli, dechem a spousty dalších veci, které propojují Body&Mind.

Pilates, Yogy, Aerial fitness, TRX, DNS, NKT, TPT a  další{prehled vše mych 50+ kurzu je k nahlednuti na stránkách}

Nejsem perfektní a nevím vše, ale jsem jako houba-snažím se nasávat nové poznatky, baví mě se pořád učit a pracovat na sobě. Budu se vám snažit poradit jak nelépe umím podle mého vědomí, svědomí a na základě zkušeností-hawk.

Mým snem je mít vily u moře, jezdit v zimě za sněhem a breathe-live-laugh-dream /dýchat-žít-smát se-snít dokud budu moci.

Váš taky? Tak super!

Jak říká oblíbenec mého muže – Jim Rohn :“Starejte se o své tělo”-je to jediné místo, kde můžete žít.

Pomáhám a učím klienty naslouchat a porozumět jejich tělu, sladění těla a mysli, jak převzít zodpovědnost k dosažení jejich cílů. Každý jsme originál a zasloužíme si žít naplno/ve flow... Zajímá vás můj příběh-přečtěte si jej zde > > Inspirujte se na mém Instagramu >
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.